WOW…po prostu jedno wielkie WOW!

Jedyne co jesteśmy w stanie powiedzieć to dziękujemy, dziękujemy i przepraszamy. Dziękujemy za to, że odwiedziło nas ponad 1000 osób, a w kulminacyjnym momencie na sklepie czekało w kolejce ponad 80. I tutaj musimy schować głowę w piach bo nie byliśmy w stanie obsłużyć takiej ilości na raz (i chyba nikt nie byłby w stanie).

Podziękowania przede wszystkim dla całej ekipy, za 12h pracy dziennie przez ostatni tydzień aby wszystko przygotować, zaplanować i doprowadzić nowy obiekt do ładu i składu.

Mieliśmy największych dystrybutorów kraju którzy postanowili nas wesprzeć tego dnia, były media w ilości 3 stacji telewizyjnych, a na sklepie „numerki” codziennie przekroczyły 200 osób.

Wiemy, że sporo jest do poprawy, wiemy też, że częściowo organizacja eventu nas przerosła ale wiemy też jedno…

jako pierwszym udało nam się zorganizować darmowe targi broni na których do dyspozycji gości oddaliśmy kilkaset sztuk broni do oglądania i macania…i z tego jesteśmy więcej niż dumni i nikt nam tego nie zabierze.

Dziękujemy bezapelacyjnie WSZYSTKIM którzy nas odwiedzili. Pamiętajcie, że to dzięki Wam z „dziury w dupie” z dymiącą drukarką powstało Centrum Strzeleckie RP. SZACUN!

Poniżej zdjęcia z otwarcia nowego obiektu.