Klub strzelecki

Strzelecki Klub Sportowy TOP GUN

Stowarzyszenie SKS TOP GUN istnieje od roku 2013, w którym otrzymał też licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Zajmujemy się przede wszystkim strzelectwem sportowym (opartym na przepisach ISSF) i strzelectwem dynamicznym (zgodnie z IPSC oraz IDPA).

Członkowie naszego Klubu, to osoby w bardzo różnym wieku, dla których sport strzelecki jest nie tylko wspólną pasją, ale i wspaniałą przygodą. Zajęcia na jednej z najnowocześniejszych ogólnodostępnych strzelnic w Polsce (prócz podajników z tarczami strzeleckimi strzelnica dysponuje również dwoma nowoczesnymi trenażerami- tzw. strzelnicami  kinowymi), umożliwiają nam zarówno pogłębianie wiedzy na temat strzelectwa w ogóle, jaki kształtowanie własnych umiejętności strzeleckich. Treningi strzeleckie prowadzone są w trzech dyscyplinach: pistolet, karabin, strzelba gładkolufowa. Członkowie SKS TOP GUN

Licencja Klubowa PZSS daje nam możliwość przygotowywania klubowiczów do egzaminu na patent strzelecki, po zdaniu którego mogą otrzymać licencję zawodniczą PZSS. Licencja zawodnicza uprawnia do czynnego uczestnictwa w zawodach strzeleckich organizowanych przez PZSS oraz skutecznego ubiegania się o pozwolenie na posiadanie własnej broni do celów sportowych.

Prawa i obowiązki członków Klubu TOP GUN opisane są w Statucie Stowarzyszenia. Satysfakcji i przyjemności, jakie są z takim członkostwem związane, nie da się opisać… ZAPRASZAMY!!!

Grzegorz Kowalski

Prezes SKS TOP GUN

Tel.: (+48) 607 602 685

e-mail:  kontakt@klubtopgun.pl

www.klubtopgun.pl

 

Dlaczego warto się do nas zapisać:

– Profesjonalne i co najważniejsze indywidualne podejście do klienta. Terminy strzelań ustalane „na telefon” od wtorku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00.
– Atrakcyjne zniżki na amunicję od -20% do -40%.
– Atrakcyjne zniżki dla klubowiczów bez pozwolenia na trenażer ITS (100 zł zamiast 180 zł).
– Atrakcyjne zniżki dla klubowiczów z pozwoleniem na trenażer ITS (90 zł zamiast 130 zł) i stanowiska tarczowe (40 zł zamiast 70 zł).
– Relatywnie niskie składki i opłaty wpisowe.
– Poniedziałki z klubem Top-Gun czyli „Masz własne pozwolenie i broń? zapłać 40 zł i siedź ile chcesz”. Wejście w godzinach od 14:00 do 20:00.